Литвин О.І.

Архітектор Литвин О.І. закінчив у 1982 р Київський інженерно-будівельний інститут. З 1997 р. працював у “Персональній творчій майстерні Ю. Мельничука м. Київ по спеціальності.

За його безпосередньої участі виконано ряд проектів у м. Київ, в тому числі: магазин “Діо” по вул. Красноармійскій, 85, офісні приміщення для будівельної компанії по вул. Рейторська, приватні будинки по вул. Панфіловців та інші. За його проектами побудовані приватні будинки у м. Козин та Конче Заспа.

Олег Іванович приймав участь у конкурсі по реконструкції центральної частини м Рівне та зайняв призове місце.

З 2004 р. Олег Іванович працював у м. Москва, де за його проектами було реалізовано багато об’єктів.  За його участі були розроблені проекти, а саме: “Особняк на крыше”, “Дом в стадионе”, “Дом как исскуство возможного-2”, “Парангтон” м. Москва, які, як найкращі, були опубліковані в архітектурному журналі А.С.С.

З 2006 р. Олег Іванович працює архітектором в приватному підприємстві “Дія” м. Сміла. За час роботи він проявив себе, як досвідчений професіонал, який має свій особистий погляд та підхід до вирішення архітектурно-проектних завдань. Людина дуже творча, має величезний досвід архітектора, володіє прекрасною технікою архітектурного малюнка та знанням архітектурного мистецтва, комп’ютерними архітектурними програмами.

За його безпосередньої участі виконано такі проекти у м. Сміла: будівля “ПриватБанк” по вул. Тельмана, магазин “Час Пік” по вул. Дзержинського, магазини “Прем’єр” по вул. Московській та “Прем’єр” по вул. Б.Хмельницького, магазин “Торнадо” по вул. Леніна, автомийка по вул. Леніна, магазин “Бродвей” та “LTB” по вул. Леніна, магазин “Плаза” по пров. Кустаному, магазин “Малятко” по вул. Дзержинського, торгівельно-адміністративний комплекс “Сміла” по вул. Дзержинського, аптека “Надія” по вул. Б.Хмельницького, піцерія “Челентано” по вул. Московській, проект реконструкції стадіону по вул. Мічуріна, проект реконструкції вул.Тельмана (перейменована відповідно до проекту в бульвар Графа Бобринського).

Проектна організація “Дия” приймала участь у конкурсі архітектурних проектів, який проводився у м. Канів. Проект “Кобзареве поле”, автором якого був Олег Іванович Литвин, зайняв на цьому конкурсі перше місце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.