Кобзареве поле м. Канів

Комплекс «Кобзареве поле» м. Канів

Рік проектування – 2010 р. Перспективна забудова.

Архітектор Литвин О.І.

Об’єкт будівництва розміщено на правому березі р. Дніпро, в безпосередній близькості мікрорайону №3, у районі житлової забудови вул..Героїв Дніпра та Шевченка
Культурно-розважальний комплекс «Кобзареве поле» призначений для розвитку туристичної інфраструктури м. Канів, а саме: готельного сервісу;
– індустрії розваг;
– ремесел і народних промислів;
– культурно-видовищних і спортивних об’єктів;
– сфери обслуговування туристичної галузі;
– облаштування рекреаційної зони.

1. Кіноконцертний зал.
Проектом передбачено будівництво кіноконцертного залу у вигляді амфітеатру . Сцена накрита напівкуполом, який виконує захисну функцію і є акустичним екраном для житлового масиву. Сценічна частина включає в себе сценічну коробку, кулуари з гримерними та підсобними приміщеннями.
2. Готельно – реакреаційний комплекс – 5- поверхова будівля – симбіоз архітектури і природи – сонця, повітря і води. Задум реалізується за допомогою монолітних залізобетонних конструкцій, що передбачають можливість заокруглених, обтічних абрисів. Будівля круглої форми, особливістю якої є атріум з панорамними ліфтами, що знаходяться у її центрі. Атріум пов’язується з поверхами за допомогою ажурних містків. Всі приміщення на поверхах зв’язуються галереями, які виходять в атріум. Вертикальний зв’язок здійснюється крім панорамних ліфтів, також і сходовими клітинами згідно розрахунку.
3. Ресторанний комплекс – двоповерхова споруда , розташована над водною гладдю річки Дніпро. Архітектурний образ нагадує пароплав. Видовжений в плані, з відкритими терасами. Огороджувальні конструкції кухні і технічних приміщень мають глухі стіни з віконними та дверними прорізами. Зали ресторану, кафе та більярдної огороджуються прозорою конструкцією зі скла та метало пластика. Покрівля – незалежна прозора конструкція із металевих ферм на опорах та полікарбонату.
4. Спортивно-розважальний комплекс включає в себе: тенісні грунтові корти з трибунами для глядачів, душовими, роздягальнями, полем для міні-футболу.
5. Літнє кафе та басейн з підігрівом – будівля, видовжена в плані, включає в себе необхідні технологічні приміщення, криту залу та відкритий майданчик, що розташований навколо басейну, а також острівцем з альтанкою.
6. Готельне містечко – 14 будиночків котеджного типу . Двоповерхові будиночки призначені для комфортного відпочинку. Перетікаючий внутрішній простір підкреслює свободу використання рельєфу з мінімальним втручанням в його розпланувальне врегулювання.. За допомогою озеленення території навколо котедж них будиночків буде створено відчуття затишку та комфорту.
7. Аквапарк – водно- розважальний комплекс, який включає в себе різноманітні водні атракціони, гірки з водними потоками, басейнами з підігрівом та ігрові дитячі майданчики . Атракціони аквапарку призначені для активного відпочинку дітей і дорослих.

4

8

10развертка

11развертка

14

15

 

 

Кобзареве поле м. Канів: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.