Готельно-спортивний комплекс м.Сміла вул. Мічуріна

Спортивно-готельний комплекс м. Сміла

Рік проектування – 2005 р. Перспективна забудова.

Архітектор Литвин О.І.

Місто Сміла розташоване у центрі України на перетині магістральних автомобільних і залізничних шляхів, оточене хвойними і листяними лісами на горбистій мальовничій місцевості. Знаходиться на рівновіддалених відстанях від історичних місць Черкащини та України в цілому. Залізничний вузол – один з найбільших в Україні, заснований в 1876 році. У центрі міста розташовано водосховище річки Тясьмин площею близько 300 га, на якому за часів СРСР проводилися міжнародні змагання з водномоторних видів спорту.
Метою проекту є створення готельно-спортивного комплексу на березі водосховища річки Тясмин. База проекту – існуючий стадіон «Юність». Стадіон розташований у мальовничому куточку центральної частини міста. Виходячи з безумовної перспективності розвитку в країні сфери туризму, м.Сміла є одним з найпривабливіших в цьому контексті населених пунктів з високим існуючим потенціалом комунальної інфраструктури, трудових ресурсів, транспортної доступності та вдалим місцем розташування.
Стадіон «Юність», загальною площею близько 4 га, розташовується на березі водосховища річки Тясмин. На сьогоднішній день на стадіоні розташовані: футбольне поле стандартних розмірів, з функціонуючою дренажною системою, майданчик для міні-футболу, тенісні корти і спортивний легкоатлетичний манеж довжиною 125 метрів і шириною 7 метрів. Манеж розташований уздовж крутого берега річки над міським пляжем.
Створення спортивно – готельного комплексу направлено на розвиток туризму та підвищення інвестиційної привабливості м Сміла. У передпроектних ескізних пропозиціях закладені конструктивні рішення для можливого використання комплексу, як рекреаційно – відновлювального центру для спортсменів і параолімпійцев, як тренувальна база для спортивних команд, а також як базовий готель для організованого і «зеленого туризму».Також метою проекту є використання дзеркала водосховища для розвитку вітрильних і гребних видів спорту, таких як – віндсерфінг, катамарани і т.п., передбачено створення мокрого і сухого елінгів, проведення розважальних заходів У зимовий час можливе використання крижаного дзеркала для проведення вітрильних трієрних змагань.

план-1

15

13

12

10

9-1

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.